Lansering av vår webbshop

Premiär av vår webbshop 1.0

Kära kunder! Efter flera månaders hårt arbete har vi äntligen premiär av vår webbshop som ni förhoppningsvis kommer att uppskatta. Här har vi tagit fram ett sortiment av riktigt bra containers, avfallskärl och storsäckar. Allt för att ni ska kunna hantera ert avfall effektivt och miljövänligt (enligt Naturvårdsverkets nya regler för bygg- och rivningasvfall).

Vårt fokus har legat i att göra det enkelt för er att handla till konkurrenskraftiga priser samt att vi alltid presenterar frakten utifrån er zons avstånd till vårt lager. Vill ni hellre hämta varorna själva på vårt lager så går det också bra. Skulle ni sakna någon produkt i sortimentet så tveka inte att kontakta oss så försöker vi gärna att hjälpa er.

Behöver ni dessutom rådgivning i er avfallshanteringen så kan vi även erbjuda er denna service då vi har kompetensen i bolaget.

VÄLKOMMEN TILL KOMPRIMERA’S PREMIÄR AV WEBBSHOP 1.0!